Герметичний насос з магнітною муфтою

Герметичний насос з магнітною муфтоюГерметичний насос з магнітною муфтою M PUMPS

Хімічна промисловість вимагає багато різновидів насосів для перекачування хімічних, агресивних, токсичних, вибухонебезпечних, летючих рідин.

Головною перевагою герметичних насосів - відсутність можливості витоку рідини. Це основна вимога для насосів, які використовуються в хімічній промисловості.

Відцентровий герметичний насос може так само використовуватися для нейтральних рідин, відсутність витратних матеріалів - торцевого ущільнення, дозволить ефективно використовувати ваші ресурси.

Хімічний герметичний насос повинен бути виконаний зі стійких матеріалів таких як поліпропілен, кенар, нержавіюча сталь і тефлон. Компанія M Pumps пропонує весь спектр матеріалів - якісні Хімічні герметичні насоси.

Герметичні насоси з магнітною муфтою M Pumps можуть використовуватися як:

  • Насос суспензії: насос з магнітною муфтою може перекачувати суспензії і розчини з твердими включеннями. Детальніше зверніться до наших фахівців;
  • Насос гарячої рідини: виконання герметичних насосів дозволяє перекачувати рідини з температурою до +400°C. Притому насос з магнітною муфтою не втрачає своїх хімічно стійких властивостей;
  • Насос для летючих рідин: відкрито-вихровий насос з магнітною муфтою дозволяє перекачувати рідини з летючими газами (до 50% газу в рідині). Що забезпечує абсолютну герметичність, надійність і ефективність в перекачуванні летючих рідин.

Для того щоб купити герметичний насос з магнітною муфтою зверніться до фахівців компанії "Етатрон-Україна".

Герметичні насоси з магнітною муфтою

Насос з магнітною муфтою

Насос з магнітною муфтою

Вихрові турбінні насоси

Вихрові турбінні насоси

Шиберні насоси

Шиберні насоси

Відкрито-вихрові насоси

Відкрито-вихрові насоси

Шестеренні насоси

Шестеренні насоси

Насоси з порожнистим диском

Насоси з порожнистим диском

Насос з магнітною муфтою CM MAG-P

Насос з магнітною муфтою CM MAG-P

витрата до 35 м³/год, напір до 23 м (корпус-пластик)