Система eONE GUARD дозування і контролю рівнів PH, Rx і хлору CL

Система дозування eONE GUARD TOUCH PH/RX/CL/T (SONDA CL)

Система дозування eONE GUARD TOUCH PH/RX/CL/T (SONDA CL)

Моніторинг стану системи через інтернет

Високотехнологічні дозуючі станції eONE GUARD для плавальних басейнів.

Дозуючі станції eONE GUARD контролюють в автоматичному режимі основні параметри басейну, такі як: рівень рН, Rx, вільний і загальний хлор CL у воді

Станції дозування і контролю eONE GUARD є новинкою в модельному ряду виробника ETATRON D.S., тому відрізняється великою кількістю сучасних технологічних рішень.

Основними з них є:

  • Інноваційні насоси серії eONE, які оснащені вбудованими контролерами рН, RedOx і інших параметрів. Деякі моделі забезпечують як постійний, так і пропорційний режим дозування.
  • Станції дозування цієї серії вже змонтовані на спеціальній пластиковій панелі, яка відрізняється високою хімічною стійкістю. Таким чином, обладнання поставляється в зібраному комплекті, готовому до монтажу та пуско-наладки.
  • Спрощена процедура калібрування і програмування, а також простота експлуатації і проточною обв'язки при сервісному обслуговуванні дозуючих станцій eONE GUARD.
  • Моніторинг і аналіз контрольованих параметрів через Інтернет (підтримуються деякими моделями). Також в дозувальних станціях професійного рівня (eONE GUARD MAX і eONE GUARD TOUCH) використовується контролер нового покоління eSELECT B4, розрахований на чотири вимірюваних параметра, сенсорним дисплеєм з діагоналлю 7 дюймів.