Ручні бочкові насоси


Ручні бочкові насоси для викачки рідин з каністр або бочок в невеликій кількісті

Ручні бочкові насоси

Ручні бочкові насоси завжди є корисною та економічно ефективною альтернативою звичайним електричним або пневматичним бочковим насосам, коли з каністр або бочок потрібно видалити лише невелику кількість середовища або якщо клієнт використовує бочковий насос лише зрідка чи рідко.

Рідини сильно відрізняються за своєю в’язкістю або хімічними властивостями. Немає єдиного насоса, який міг би задовільно працювати з усіма середовищами. Ручні насоси Fluimac забезпечують безпечне перекачування навіть у вибухонебезпечних зонах. Насоси повинні бути ідеально підібрані до середовища, яке перекачується, щоб забезпечити тривалий термін служби та надійну роботу.

Ручні насоси для бочок, каністр

Ручні бочкові насоси має широкий асортимент насосів із різних матеріалів – поліетилену, нержавіючої сталі, PTFE, тощо – і з різними об’ємами насосів, що робить ручне перекачування лугів, кислот і водних розчинів простим і ефективним завданням для персоналу. Ознайомтеся з повним асортиментом продукції зараз і виключіть ризик пролиття на робочому місці.