Система регулювання та контролю PH-RX CONTROL

Система регулювання та контролю рівня pH і RedOx для плавальних басейнів PH-RX CONTROL PANEL

PH-RX CONTROL PANEL - попередньо встановлена ​​система регулювання і контролю рівня pH і RedOx для плавальних басейнів, в комплекті з аналізатором рідини eSELECT-B2. Система контролю і управління дозуванням поставляється попередньо змонтований на пластиковій хімічно стійкою панелі (400х600х8 мм), без дозуючих насосів (насоси та (або) інші виконуючі пристрої - підбираються відповідно до технічного завдання).
 
В основі системи - аналізатор рідини серії eSELECT-B2, з двома показниками рН і RedOx, з універсальним вхідним напругою мережі 90-260V і утримувач датчиків PH-RX з монтажним комплектом.
 
Діапазони вимірювань: 0-14 рН; -1000 + 1400 mV RedOx. Роздільна здатність дисплея: 0,01 рН; 1 mV. Режими дозування: постійний ON / OFF або пропорційний PROP.
 
Два незалежних виходу ON / OFF (безконтактне реле) на кожен вимірюваний параметр. Два незалежних виходи 4-20 mA на кожну Точку Уставки. Електронний годинник (час, дата), таймер.
 
Два програмованих виходу ON / OFF (безконтактне реле) для підключення насоса для дозування флокулянта або установки «шокового» хлорування за таймером. Вихід ON / OFF (безконтактне реле) аварійної сигналізації.
 
Електронне блокування вироблених налаштувань по паролю. Клас пиловологозахисту: IP65. Попередньо встановлено проводка (в упакуванні) для підключення двох ON-OFF зовнішніх пристроїв (наприклад, насосів-дозаторів).
 
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ СИСТЕМИ ДОЗУВАННЯ
 
1 шт. - аналізатор рідини ESELECT-B2 230V
1 шт. - датчик рівня PH з кабелем 0,5 м.
1 шт. - датчик рівня RX з кабелем 0,5 м.
1 шт. - держатель датчиків PH-RX з монтажним комплектом
1 шт. - калібрувальний розчин PH 7,55ML
1 шт. - калібрувальний розчин PH 9,55ML
1 шт. - калібрувальний розчин 650 mV, 55ML
1 шт. - монтажна панель 450х600х8 мм