Насоси для фертигації

Насоси для фертигації

Крапельне зрошення (фертигація)

Фертигація - метод введення розчинених добрив, мікроелементів або пестицидів з зрошувальної водою. Подача мінеральних компонентів в поливну воду здійснюється з необхідною частотою і дозуванням.

Насоси для фертигації - внесення добрив та інших хімікатів, пропорційного змішування з проточною водою через систему крапельного зрошення. Насоси для фертигації ETATRON D.S. гарантує високу точність дозування добрив. можут монтуватися безпосередньо в систему зрошення.

Продуктивність насоса дозатора для фертигації регулюється.

Принцип системи для фертигації: імпульсний витратомір, встановлений на трубопроводі, вимірює кількість води і передає насосу імпульс, насос по заздалегідь виставлених на ньому параметрам забирає з ємності розчин добрив і впорскує його в систему за допомогою інжектора зі зворотним клапаном, врізаним в трубу.

Приклади схем для систем фертигації

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГА: такі схеми призначені тільки для пізнавальних цілей і не можуть розглядатися як офіційні схеми, які будуть використовуватися в будь-якому місці. Кожна система повинна бути спроектована в відповідності з конкретними вимогами.

Фертигація в теплицях

Фертигація в теплицях

Фертигація в полі

Фертигація в полі

Фертигація в полі

Фертигація в полі

Фертигація в теплицях

У теплицях тиск в магістральному трубопроводі знаходиться в низькому діапазоні (до 5-7 бар), а кількість додавання поживних речовин невелика (до 80 л/год), соленоїдні насоси PKX, DLX, BT, eONE зазвичай є найбільш економічним і оптимальним вибором.

Фертигація в полі

У разі застосування на магістральному трубопроводі, де тиск знаходиться в високому діапазоні (до 7-20 бар), і добавки дозуються в кількості чималій (до 1000 л/год), зазвичай застосовуються насоси з електроприводом серій D, P.

Які завдання можуть вирішувати насосів для фертигації:

  • Здійснювати годування рослин;
  • Промивати систему крапельного поливу кислотою для профілактики блокування крапельниць;
  • Покращувати воду (зміна Ph). Рівнем Ph ми можемо коригувати засвоюваність певних мікроелементів;
  • Подавати пробіотики з поливної водою.

Насоси для фертигації

Насоси для фертигації


Підключається до ліній поливу і комбіновано змішує добриво в лінію автополива або інших ліній, при використань скорочує витрату на добриво, електроенергію, воду, трудові витрати, тим самим підтримуючи родючість грунту і зміцнюючи кореневу зону.

Насос-дозатор (пропорційні насоси) для фертигації.

Пропорційні насоси для фертигації - це технічне рішення, яке дозволяє точно і надійно вносити добрива і мікроелементи в зрошувальну воду, в системах мікрокраплинної поливу.

PKX FT/A

PKX FT/A

Працюючий від імпульсного витратоміра 1:1
Вхід для датчика рівня
DLX VFT/MBB

DLX VFT/MBB

Пропорційний від імпульсного витратоміра.

eONE PLUS

eONE PLUS

Дозування за рівнем рН, Rx, CL.
Пропорційний від імпульсного витратоміра, 4-20 mA.
BT VFT

BT VFT

Пропорційний від імпульсного витратоміра.

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси

Продуктивність: 10÷574 л/год

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Продуктивність: 6÷1027 л/год