Фертигація грунту

Фертигація грунту - Насоси для фертигації

Фертигація - це внесення добрив разом з поливом в кореневу систему рослини. Застосування фертигації призводить зниження витрати добрива, знижує вартість вирощеної продукції і в свою чергу зменшує затрати праці.

Найскладнішим фактором в фертигації це підібрати точне дозування добрив, ні в якому разі не можна допустити надлишок додавання добрива.

У фертигації необхідно приділяти увагу рівню рН грунту, що робиться дуже легко і просто за допомогою обладнання ETATRON D.S., датчиків рН, контролерів або ж насосів дозаторів.

Установка фертигації, приблизно, має такий вигляд: ємність або бак (в якій замішаний розчин добрив), з ємності, добрива дозуються в точної кількості в потік, який розподіляється до рослин. Це тільки одна із найпростіших схем, їх існує кілька.

Установки для фертигації можна підібрати для різних фермерських господарств, як і для великих так і для маленьких. Вкладення в дану систему вимагає витрат, які швидко окупляться за допомогою хорошої врожайності.

Купити насосне обладнання, насоси дозатори, витратоміри, електроди і отримати технічну консультацію Ви зможете у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА»

Насоси для фертигації

Насосы-дозаторы

Насоси-дозатори електромагнітні
до 80 л/год

Плунжерные насосы

Плунжерні насоси
до 1027 л/год

Мембранные моторные насосы

Мембранні моторні насоси
до 574 л/год

Контроллеры (анализаторы жидкости)

Контролери pH та EC

Датчик уровня PH с кабелем, пластик

Датчик рівня PH та EC

Держатели датчиков

Тримачі датчиків

Резервуары, емкости, защитные поддоны, суппорта (пластины)

Резервуари, ємкості, захисні піддони, супорта (пластини)

Міксери, мішалки, ручні міксери

Міксери, мішалки, ручні міксери