Станція дозування біоциду

Станція дозування біоциду ETATRON D.S. (Італія)

На сьогоднішній день, станція дозування біоциду або насоси-дозатори для біоциду набирають велику популярність у підприємств, які займаються водо підготовкою, водо очисткою та знезараженням. Біоциди є новим хімічним препаратом, який не містить у своєму складі хлору, але при цьому вони ефективно очищають воду, та знищують мікроорганізми, які наявні у воді та викликають пошкодження внутрішньої поверхні труб, включаючи точкову корозію.

Використання насосів фірми ETATRON D.S. для дозування біоциду дозволяє налагодить процес знезараження (дезінфекцію) води в автоматичному режимі. Для досягнення високої ефективності із застосуванням біоциду в області водо підготовки використовують комплекс обладнання, який включає в себе:

Насоси-дозатори для дозування біоциду та інших реагентів можуть бути мембранними, перистальтичними, соленоїдними та плунжерними. Дані види насосів для біоциду відрізняються між собою будовою та принципом роботи. Тривалість експлуатації насосів-дозаторів залежить від виконання матеріалів проточної частини. Наша компанія пропонує Вам насоси-дозатори у яких виконання проточної частини насоса, виконано із матеріалів, які є стійкими майже до всіх видів хімічних речовин. Наші насоси відрізняються високою продуктивністю, точністю та довгим терміном експлуатації.

В нашому асортименті наявні насоси-дозатори різної продуктивності (0 л/год – 1027 л/год). В залежності від Ваших потреб ми можемо запропонувати комплексні рішення для водо підготовки, очищення води, знезараження та дезінфекції із застосуванням біоцидів, або інших хімічних речовин.

Якщо Ви не змогли вибрати насос-дозатор який Вам необхідний, то наші спеціалісти допоможуть підібрати, а також Ви отримаєте відповіді на всі питання, які можуть у Вас виникнути. Також у нас можна замовити комплектуючі для систем дозування біоциду та інших хімічних речовин для водопідготовки: електроди, контролери, ємності, тримачі, шланги, міксери, а також запасні частини до насосів.

Насоси для біоциду

Насос дозатор реагентів PKX

Насос дозатор реагентів PKX

Продуктивність: 1÷10 л/год.
Тиск: 1÷6 бар.

Дозуючі насоси DLX

Дозуючі насоси DLX

Продуктивність: 1÷20 л/год.
Тиск: 0.5÷20 бар.

Перистальтичні насоси серії B

Перистальтичні насоси серії B

Продуктивність: 1÷12 л/год.
Тиск: 1÷3 бар.

Перистальтичні насоси з таймером BioClean Control

Перистальтичні насоси з таймером BioClean Control

Продуктивність: 1.1÷3 л/год.
Тиск: 1÷3 бар.