Насос для коагулянту

Насос для коагулянту - пристрій для точного дозування коагулянту у водопідготовці, один з способів хімічної обробки води.

Додавання коагулянту це один з способів хімічної обробки води. При дозуванні коагулянту в воду всі домішки, які знаходяться у воді, яку необхідно очистити, починають об'єднуватися між собою до більших розмірів. Об'єднавшись за зовнішнім виглядом вони стають схожими на пластівці, які видаляються за допомогою фільтрування води.

В якості коагулянтів використовуються такі рідини:

  • Хлорне залізо;
  • Сульфат заліза;
  • Сульфат алюмінію;
  • Гидроксохлорид;
  • Гідроксохлоросульфат алюмінію.

Для дозування коагулянту застосовуються насоси дозатори. При покупці насоса дозатора необхідно точно знати кількість (дозу) коагулянту для очищення води. Це дуже важливий фактор, адже для якісного очищення води, потрібно дуже точно розрахувати дозу реагенту, якщо дозувати коагулянту менше необхідної дози, то він може, не впорається зі своїм завданням, якщо ж дозувати більше необхідної дози, то коагулянт буде отруювати воду.

Дозуючі технології від компанії ETATRON D.S. допоможуть Вам з дозуванням коагулянту для очищення води. Купити насос для коагулянту Ви зможете у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА» - тільки якісне насосне обладнання.

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Продуктивність: до 80 л/год
Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Продуктивність: до 1027 л/год.
Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси

Продуктивність: до 574 л/год.
Станція приготування і дозування коагулянту

Станція приготування і дозування коагулянту