Станція контролю якості зворотної води CTC

Станція контролю якості зворотної води CTCСтанція контролю якості зворотної води CTC

Станція контролю якості зворотної води CTC

Ми з радістю представляємо нашу нову панель CD-COOL eSelect M1, розроблену спеціально для автоматичного очищення води в градирнях і контролю за нею, використовуючи спеціальну передову технологію для ефективного та ефективного очищення води.

Контроль якості зворотної води можна керувати автоматично на основі електропровідності або за допомогою вбудованого таймера, що дає вам можливість вибрати варіант, який найкраще відповідає вашим конкретним потребам. Система може керувати до трьох дозуючих насосів, два з яких для дозування біоциду та один для дозування інгібітора. Дозувальні насоси можна запрограмувати за допомогою таймера, забезпечуючи додавання правильної кількості хімікатів протягом відповідних інтервалів. Крім того, насос-дозатор інгібітора можна запрограмувати відповідно до сигналів вимірювача імпульсного випромінювача або відповідно до відкриття електромагнітного клапана для точного контролю процесу дозування.


Що таке контролер CTC (Cooling Tower Controller)?

Контролер Cooling Tower Controller - використовується для автоматизації подачі хімікатів і біоцидів для запобігання корозії і накипу в системі охолодження вежі (градирня). Він також контролює задані значення провідності для максимального повторного використання води та забезпечення програми очищення води.

При експлуатації холодильного обладнання зі зворотного охолоджуючої водою можливі значні проблеми: корозія, утворення накипу, мікробіологічний зростання і т.д. Програма хімічної очистки води ефективно вирішить ці проблеми. Після проведення і аналізу хімічного складу води, що охолоджує вибирається обладнання для дозування та контролю якості «CTC».

Дуже важливо підтримувати оптимальний (максимально допустимий) хімічний режим параметрів охолоджуючої води, лужність, pH, солоність і електропровідність. Якщо параметри перевищують допустимі, неминуча інтенсивна корозія, при більш низьких - витрачається вода і хімікати. Для всього цього компанія ЕТАТРОН-УКРАЇНА пропонує пристрій автоматичного дозування і контролю параметрів води «CTC».

Також варто відзначити, що система хімічної очистки води CTC працює в автоматичному режимі.

Принцип роботи системи CTC полягає в наступному: чиста вода випаровується в градирні, а солі концентруються в воді, що залишилася, аналізатор електропровідності вимірює електропровідність води, що охолоджує і порівнює її з встановленими максимальними значенням. При перевищенні встановленого параметра відкривається клапан продувки (слива) і частина води зливається в каналізацію. Коли рівень в системі охолодження падає, відкривається клапан підживлення, і більш концентрована вода розбавляється свіжою (менш солоною) подпиточной водою. При приготуванні підживлювальної води необхідно відфільтрувати або пом'якшити її, як рекомендують виробники холодильного обладнання. В лінію підживлення встановлений імпульсний лічильник води, який пропорційно подає імпульси на дозатор насоса інгібітора корозії та утворення накипу. Концентрація інгібітора в охолоджуючої води забезпечує захист теплообмінних поверхонь від утворення накипу, контроль швидкості корозії металевих поверхонь.

Станція контролю якості зворотної води Cooling Tower Controller

Регулювання рівня PH

Введення біоцидів забезпечує захист від мікробіологічного зараження та інтенсивного росту бактерій. Біоцид або групи біоцидів з чудовими мікробіоцідний, фунгіцидними і альгіцидними властивостями вибираються індивідуально. Анаеробні сульфатредуцирующие бактерії також повинні бути особливо ефективними. Біоциди дозуються в циркулює що охолоджує воду за допомогою дозуючих насосів. Щоб мікроорганізм не став стійким до одного БІОЦИД, рекомендується застосовувати його спільно з біоцидами або біодіспергаторамі іншого типу дії.

Рекомендована загальна лужність і pH охолоджуючої води підтримуються шляхом введення кислого інгібітора отварки. Рівень pH в оборотній воді повинен бути в межах 8,5 - 9,0. Постійне обслуговування і контроль забезпечується системою корекції pH. Контролер постійно вимірює pH циркулюючої води і подає аналоговий сигнал на дозуючий насос, який подає необхідну кількість кислотного реагенту.

За 15 років своєї роботи ЕТАТРОН-УКРАЇНА заслужив довіру багатьох компаній, які разом шукають рішення і впроваджують їх.

Станція контролю якості зворотної води Cooling Tower Controller

Контролер eSELECT M1 CD COOL для градирні

Контролер eSELECT M1 CD COOL для градирні

Перистальтичні насоси з таймером BioClean Control

Перистальтичні насоси з таймером BioClean Control

Продуктивність: 1.1÷3 л/год.
Тиск: 1÷3 бар.
Дозуючий насос DLX MA/MB

Дозуючий насос DLX MA/MB

Ручне управління 0-100%
з кроком 1%
Насос дозатор DLX PH-RX/MBB

Насос дозатор DLX PH-RX/MBB

з вбудованим контролером рН / RedOx (на вибір)

Датчики / електроди рН

Датчики / електроди рН

Датчики електропровідності

Датчики електропровідності

Тримач двох електродів FPM (колба)

Тримач двох електродів FPM (колба)