Датчик надоцтової кислоти PA

Датчик надоцтової кислоти PA

Датчик SONDA PA для вимірювання надоцтової кислоти

Датчик сумісний з наявністю поверхнево-активних речовин (ПАР)

Діапазон вимірювань:

  • 0÷200 ppm

Мембранний зонд (датчик) SONDA PA PES7H - необхідний для вимірювання надоцтової кислоти у воді, поставляється з електролітом, використовується в автоматичних станціях обробки води Etatron. Електропровідність кислот не впливає на результати вимірювань. Сумісний з наявністю в воді поверхнево-активних речовин (ПАР). Кабель в комплект не входить, необхідний нестандартний тримач датчика (на вимогу).

Конструкція і робота амперометрического (потенціостатичні) датчика закритого типу SONDA PA - являє собою закриту гальванічну осередок (подобу батарейки), в якій є катод (з золота або платини) і анод (срібний або мідний). Для автоматичної температурної компенсації показань електродів, вбудований датчик температури рідини. Осередок заповнена електролітом і відділена від вимірюваного середовища мембраною, яка запобігає втраті електроліту і пропускає тільки необхідні для виміру складу вимірюваної рідини, також є фільтром від непотрібних і шкідливих домішок. Все, що пропускає мембрана - є джерелом генерації струму на електродах датчика. Відфільтрований мембранної складу потрапляє в заповнює датчик електроліт, де розкладається на катоді. Утворилися іони надходять на анод, де відбувається їх окислення - виникає струм, пропорційний концентрації визначається речовини в воді, рівень якого і було необхідно заміряти. У корпус вмонтовано мікросхему яка обробляє ток йде від електродів і вбудованого датчика температури, перетворює в напругу.

Технічні характеристики мембранного зонда SONDA PA:

  • Тип датчика - PES7H
  • Тип мембрани -, артикул AME0000901
  • Діапазон вимірювань 0-200 ppm (0-200 мг/л)
  • Вимірювання оцтової кислоти в діапазоні 2-11 рН
  • Максимальна температура роботи - 45 градусів
  • Робочий потік 30-40 л/год
  • Max. протитиск в системі - 1 бар
  • Автоматична температурна компенсація - є
Найменування Тип Артикул Ціна без ПДВ, (€)
Датчик надоцтової кислоти SONDA PA, 0-200 ppm PES7H ASO0003201 1472

Увага! З'єднувальний кабель в комплект не входить.

 

Підключення датчика надоцтової кислоти PA

Для підключення датчика надоцтової кислоти PA до дозуючим насосів або аналізатора рідини використовується спеціальний кабель з комбінованими штекерами.

Підключення відбувається згідно наведеної нижче схемою:

Підключення датчика оцтової кислоти PA

З'єднувальний кабель для датчика надоцтової кислоти PA не входить в комплект поставки датчика хлору. Кабель купується окремо.

Перше підключення датчика надоцтової кислоти PA