Плунжерні насоси

Плунжерні насоси ST-P

Плунжерні насоси ST-P

Продуктивність: 6÷190 л/год.
Тиск: 3.5÷20 бар.

Плунжерний насос P

Плунжерний насос P

Продуктивність: 14÷1027 л/год.
Тиск: 3÷25 бар.

Плунжерні насоси продуктивністю від 14 до 1027 л/год і тиском до 25 бар призначені для дозування хімічних речовин.


Серія «P» та «ST-P» - серія дозуючих плунжерних насосів, один з видів об'ємних насосів, витісняючим органом в яких є плунжер, що здійснює зворотно-поступальний рух. Корпус насоса виготовлений з литого алюмінію, захищеного епоксидною, антикислотною фарбою.

Плунжерні насосиЗастосування моторних плунжерних насосів

Область застосування плунжерних насосів високого тиску: дозування компонентів, подача агресивних складових, подача води для гідроабразивного різання, при очищенні поверхонь, на гідроприводах обробних верстатів, на подачі технологічних рідин в гірничодобувній і нафтохімічної промисловості. Детально ознайомитись з каталогом продукції, підібрати плунжерний насос високого тиску, купити і отримати додаткову інформацію можна у наших фахівців.

Принцип роботи моторних плунжерних насосів

За рахунок поступального руху плунжера створюється розрядження в порожнині під ним, і туди засмоктується рідина з підводящого (всмоктувального) трубопроводу. При зворотному русі плунжера на всмоктуючому трубопроводі закривається клапан, що запобігає протікання рідини назад, і відкривається клапан на нагнітальному трубопроводі, який був закритий при всмоктуванні. Туди витісняється рідина, яка перебувала під поршнем, і процес повторюється.

Продуктивність насосів регулюється за допомогою мікрометричної ручки, яка управляє довжиною ходу плунжера. Регулювання продуктивності може здійснюватися під час роботи насоса. Насос приводиться в дію вертикально розташованим двигуном. Коробка передач працює за принципом холостого ходу (повернення пістона відбувається за допомогою пружини повернення)

Принцип роботи моторних плунжерних насосів

ПЛУНЖЕРНІ ДОЗУЮЧІ НАСОСИ СЕРІЇ «P» та «ST-P»
стандартні варіанти виконання:

Конфігурація AA — головка насоса — н/ст AISI 316L, плунжер — н/ст AISI 316L
Конфігурація BA — головка насоса — ПВХ, плунжер — Кераміка


Плунжерні моторні насоси