Датчики вільного хлору FIC PW для питної води

Датчики вільного хлору FIC PW для питної води

Датчики амперометричні вільного неорганічного хлору FIC PW для питної води

Діапазон вимірювань:

  • 0.05÷10 ppm

Датчик хлору FIC PW для питної води для вимірювання вільного неорганічного вільного хлору у воді, поставляється з електролітом, використовується в автоматичних станціях обробки води Etatron. Висока залежність від рівня рН. Датчик можна використовувати в воді з: ізоціануровой кислотою, поверхнево-активними речовинами (ПАР), флокулянтом, залізом і марганцем. Кабель в комплект не входить, необхідний нестандартний тримач датчика (на вимогу).

Конструкція і робота амперометрического датчика закритого типу FIC PW - являє собою закриту гальванічну осередок (подобу батарейки), в якій є катод (з золота або платини) і анод (срібний або мідний). Для автоматичної температурної компенсації показань електродів, вбудований датчик температури рідини. Осередок заповнена електролітом і відділена від вимірюваного середовища мембраною, яка запобігає втраті електроліту і пропускає тільки необхідні для виміру складу вимірюваної рідини, також є фільтром від непотрібних і шкідливих домішок. Все, що пропускає мембрана - є джерелом генерації струму на електродах датчика. Відфільтрований мембранної складу потрапляє в заповнює датчик електроліт, де розкладається на катоді. Утворилися іони надходять на анод, де відбувається їх окислення - виникає струм, пропорційний концентрації визначається речовини в воді, рівень якого і було необхідно заміряти. У корпус вмонтовано мікросхему яка обробляє ток йде від електродів і вбудованого датчика температури, перетворює в напругу (потенціал) відповідне для обробки контролером дозації реагентів

Технічні характеристики датчик хлору FIC PW для питної води:

  • Тип датчика - AS2N-CL
  • Тип мембрани - M20, артикул AME0000401
  • Діапазон вимірювань 0-10 ppm (0-10 мг/л)
  • Вимірювання хлору в діапазоні 4-8 рН
  • Максимальна температура роботи - 50 градусів
  • Робочий потік 30 - 40 л/год
  • Max. протитиск в системі - 5 бар
  • Автоматична температурна компенсація - є
Назва Тип Артикул Ціна без ПДВ, (€)
Датчик хлору SONDA CL, 0-10 ppm, FIC PW AS2N-CL ASO0002001 1890

Увага! З'єднувальний кабель в комплект не входить.

 

Підключення датчика вільного хлору FIC PW

Для підключення датчика вільного хлору FIC PW до дозуючим насосів або аналізатора рідини використовується спеціальний кабель з комбінованими штекерами.

Підключення відбувається згідно наведеної нижче схемою:

Підключення датчика вільного хлору FIC PW

З'єднувальний кабель для датчика вільного хлору FIC PW не входить в комплект поставки датчика хлору. Кабель купується окремо.

Перше підключення датчика вільного хлору FIC PW