Системи дозування і контролю

Станція дозування eTWIN GUARD

Станція дозування eTWIN GUARD

на основі дозуючих насосів серії eTWIN

Системи дозування POOL GUARD для басейнів

Системи дозування POOL GUARD для басейнів

на основі дозуючих насосів серії DLX

Система автоматичного дозування POOL GUARD MINI PH/RX

Система автоматичного дозування POOL GUARD MINI PH/RX

на основі дозуючих насосів серії PKX

Станція контролю якості зворотної води CTC

Станція контролю якості зворотної води CTC

Контроль хімічних параметрів води, що охолоджує

Контроль рівня рН

Контроль рівня рН

Контроль рівня рн по одній / двом точкам установки

Станція дозування хімічних реагентів DLXB

Станція дозування хімічних реагентів

Система мембранних дозуючих насосів

Автоматичні станції дозування і контролю

Системи дозування призначені для контролю і коригування параметрів води рН, Rx (ОВП), вільного хлору в приватних та громадських басейнах, оборотних системах водопостачання.

Пропорційний режим дозування виконується автоматично на підставі показників датчиків рНRx (ОВП) і ячейки Cl.

Системи дозування і контролю


Варіанти дозуючих систем:

- POOL GUARD.

Серія POOL GUARD автоматичних систем на основі дозуючих насосів серії DLX, які забезпечують точне і пропорційне дозування реагентів для басейнів об'ємом до 2000 м³. Продуктивність насосів-дозаторів становить від 5 до 15 л/год при тиску до 7 бар. Система дозування може бути змінена на ваш розсуд, відповідно до технічної необхідності. Наведено стандартні станції дозування і контролю.

- ePOOL.

Компактні дозуючі системи ePOOL з безшумною роботою, що забезпечують контроль рівня RedOx (серія ePOOL RX) або рН (серія ePOOL РН) в басейні. Виготовлені з перистальтичних насосів з вбудованими аналізаторами (контролерами) рідини. Вони підходять для невеликих плавальних басейнів, купелей і спа, обсяг яких не перевищує 150 м³.

BIOCLEAN CONTROL. Серія перистальтических станцій дозування хімічних реагентів (гіпохлориту натрію, коагулянту, флокулянта, активного кисню, миючих засобів і т. П.) За таймером. Продуктивність обладнання становить до 3 л/год при тиску до 3 бар.

LAUNDRY CONTROL SYSTEM. Автоматична станція для пралень і хімчисток. Вона призначена для управління подачею рідких миючих засобів і різних добавок в пральні машини.

ePHOTON. Фотометричні аналізатори призначені для одночасного аналізу електрохімічних параметрів: рН і RedOx, а також вимірювання концентрації вільного (CL FREE) і загального (CL TOTAL) хлору в воді колориметричним методом. Професійне рішення для плавальних басейнів!