Системи дозування і контролю

Станція дозування хімічних реагентів DLXB

Станція дозування хімічних реагентів

Система мембранних дозуючих насосів

Автоматичні станції дозування і контролю

Системи дозування призначені для контролю і коригування параметрів води рН, Rx (ОВП), вільного хлору в приватних та громадських басейнах, оборотних системах водопостачання.

Пропорційний режим дозування виконується автоматично на підставі показників датчиків рНRx (ОВП) і ячейки Cl.

Системи дозування і контролю


Варіанти дозуючих систем:

- POOL GUARD.

Серія POOL GUARD автоматичних систем на основі дозуючих насосів серії DLX, які забезпечують точне і пропорційне дозування реагентів для басейнів об'ємом до 2000 м³. Продуктивність насосів-дозаторів становить від 5 до 15 л/год при тиску до 7 бар. Система дозування може бути змінена на ваш розсуд, відповідно до технічної необхідності. Наведено стандартні станції дозування і контролю.

- ePOOL.

Компактні дозуючі системи ePOOL з безшумною роботою, що забезпечують контроль рівня RedOx (серія ePOOL RX) або рН (серія ePOOL РН) в басейні. Виготовлені з перистальтичних насосів з вбудованими аналізаторами (контролерами) рідини. Вони підходять для невеликих плавальних басейнів, купелей і спа, обсяг яких не перевищує 150 м³.

BIOCLEAN CONTROL. Серія перистальтических станцій дозування хімічних реагентів (гіпохлориту натрію, коагулянту, флокулянта, активного кисню, миючих засобів і т. П.) За таймером. Продуктивність обладнання становить до 3 л/год при тиску до 3 бар.

LAUNDRY CONTROL SYSTEM. Автоматична станція для пралень і хімчисток. Вона призначена для управління подачею рідких миючих засобів і різних добавок в пральні машини.

ePHOTON. Фотометричні аналізатори призначені для одночасного аналізу електрохімічних параметрів: рН і RedOx, а також вимірювання концентрації вільного (CL FREE) і загального (CL TOTAL) хлору в воді колориметричним методом. Професійне рішення для плавальних басейнів!