- дозуючі насоси і системи контролю

Знезалізнення води


Знезалізнення води

 • Дозування окислювачів
 • Дозування гіпохлорит натрію (NaCl)

Насоси для дозування окислювачів

Насоси для дозування гіпохлориту натрію (NaCl)


Застосування реагентного знезалізнення води на основі дозування окислювачів (гіпохлорит натрію (NaCl)).Склад установки:

 • Насос дозатор DLX VFT/MBB 1-15
 • Ємність під реагент V=60л.
 • Імпульсний витратомір 3/4"
 • Осадовий фільтр:
  - корпус фільтру;
  - блок управління;
  - фільтруючий матеріал;
 • Вугільний фільтр:
  - корпус фільтру;
  - блок управління;
  - фільтруючий матеріал (кокосове активоване вугілля)

У вихідний потік води дозується окислювач (доза розраховується в залежності від аналізу води) за допомогою насоса дозатора DLX VFT/MBB 1-15, сигнал про включення дозатора надходить від імпульсного витратоміра 3/4",  встановленого після фільтрів. Обробка води окислювачами призводить до розкладання органічних комплексів, окислення марганцю і заліза та інтенсивної коагуляції  отриманих окислених сполук. Крім того, окислювачі знезаражують воду.

Далі відбувається осадження всіх окислених елементів на осадовому фільтрі (принцип роботи як безреагентне знезалізнення). Оскільки складно розрахувати точну дозу дозування окислювачів (залежить від витрати води та сезонних коливань показників води), на остаточній стадії використовують вугільний фільтр для затримки залишкових концентрацій окислювачів.

В якості фільтруючих матеріалів використовують активоване вугілля, вироблене  із кокосової шкаралупи, що забезпечує наступні характеристики: механічна міцність, велика внутрішня площа поверхні, співвідношення транспортних і робочих (макро-, мезо-і мікро) пор, величина адсорбції.

Режим регенерації вугільного фільтру проходить в автоматичному режимі. У момент розпушення (зворотна промивка) в дренаж вимиваються накопичені забруднення.

 

Обладнання для знезалізнення води:

Насоси-дозатори