Насоси для поливу

Насоси для поливу SAERНасоси для поливу - це відцентрові насоси які мають високі робочі характеристики в плані продуктивності і ефективності. Ми рекомендуємо використовувати насоси для поливу компанії SAER. Насоси для поливу SAER для систем сільськогосподарського поливу - це моноблочні насоси IR, консольні насоси NCB і насосні агрегати NCBZ, секційні високонапорние насоси TM і насосні агрегати TMZ.

Насоси для поливу застосовуються для поливу сільськогосподарських земель, виноградників, садів, рослинних розплідників, теплиць в системах крапельного зрошення, в системах зрошення з дощувальними машинами кругового поливу або з машинами котушкового типу.

Діапазон продуктивності насосів для поливу до 2 300 м³/год, насоси SAER для поливу можуть забезпечити достатній обсяг води практично будь-яку систему іригації.

Насоси для поливу, як правило, не оснащені приводами зі змінною швидкістю. Отже, швидкість потоку можна регулювати, включаючи та вимикаючи насоси, або використовуючи перетворювач частоти - "частотник", що регулює швидкість обертання двигуна.

Насоси для поливу використовуються як горизонтальні, так і вертикальні насоси.

Моноблочні насоси IR для систем поливу на невеликих сільськогосподарських угіддях і садах. Продуктивність насосів IR від 6 до 400 м³/год, напір до 95 метрів (9,5 бар). Насоси для поливу IR ідеально підійдуть для краплинного зрошення с/г ділянок. Моноблочні насоси SAER IR зручні в монтажі та експлуатації.

Моноблочні насоси IR для систем поливу на невеликих сільськогосподарських угіддях і садах

Каталог насосів SAER IR

Консольні насосні агрегати NCBZ і NCBKZ для систем поливу на великих за площею і об'ємом води, що споживається для зрошення. Продуктивність насосів NCBZ до 2300 м³/год, напір до 97 метрів (9,7 бар).

Консольні насосні агрегати NCBZ і NCBKZ для систем поливу на великих за площею і об'ємом води

Каталог насосів SAER NCBZ
Каталог насосів SAER NCBKZ

Багатоступінчасті насоси TM і TMZ для систем поливу на об'єктах з великим перепадом висот між джерелом води і зрошуваними полями. Високонапірні насоси для поливу SAER TM забезпечують подачу води на висоту до 640 метрів, максимальна продуктивність насосів TMZ до 850 м³/год. Насоси SAER TMZ і TM для поливу виноградників і садів, що розміщені на схилах гір або височин.

Каталог насосів SAER TM і TMZ