Контролери (аналізатори рідини) рН, Rx (ОВП), CD, хлору CL

Промислові, стаціонарні рН-метри


Контролери (аналізатори рідини) - Промислові, стаціонарні рН-метри. Це прилади для вимірювання pH для визначення кислотності (менше pH7) чи лужності розчину (більше pH7).  Промислові, стаціонарні рН метри - прилади, що дозволяють контролювати рівень рН в постійному режимі та змінювати рівень pH при потребі.


Контролери - аналізатори рідини призначені для контролю параметрів середовища в технологічних процесах водопідготовки та водоочищення, хімічної та харчової промисловості. Промислові стаціонарні контролери аналізатори рідини Etatron.

Промислові стаціонарні контролери аналізатори рідини Etatron на параметри:

  • pH.
  • RedOx Rx (ОВП).
  • вільного / загального органічного / неорганічного хлору CL.
  • електропровідності CD.
  • кисню OXYGEN.
  • каламутності TURBIDITY.

Контролери (аналізатори рідин) поставляються в двох варіантах виконання: з настінним кріпленням і з кріпленням на DIN рейку. Представлене у нас обладнання сертифіковане за європейськими стандартами. Воно відрізняється зручністю експлуатації, енергоефективністю і високою точністю роботи.

Обираючи pH метр промислового призначення, зверніть увагу на можливість керування в автоматичному режимі та підключення до контролерів чи насосів дозаторів.

Стаціонарні промислові рН метрів – це високоточні, надійні мікропроцесорні прилади з електронним керуванням, мають настіне кріплення або спеціальні кріплення під DIN- рейку для зручного встановлення.


Промислові стаціонарні контролери аналізатори рідини Etatron

Etatron - це італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві обладнання для дозування та контролю рідин, таких як насоси, дозатори та контролери. Контролери Etatron широко використовуються для контролю та автоматичного регулювання параметрів води в різних застосуваннях, таких як очищення води, дезінфекція, регулювання рівня pH, додавання хлору та інші процеси.

Etatron пропонує широкий асортимент контролерів, які можуть вимірювати різні параметри води, такі як рівень pH, рівень хлору, концентрація електроліту та інші показники. Контролери Etatron мають вбудовані алгоритми автоматичного регулювання, які дозволяють регулювати показники води в режимі реального часу.

Крім того, Etatron також пропонує програмне забезпечення для контролю та управління водними процесами, яке може бути використане для моніторингу та керування параметрами води з будь-якої точки світу.

У загальному, контролери Etatron відомі своєю високою якістю та надійністю, що дозволяє їх використовувати у великих і малих системах очищення води та інших водних застосуваннях.

Промислові, стаціонарні рН-метри, Rx, хлору, електропровідності