Система підготовки води

Система підготовки води ETATRON

Система підготовки живильної води для парових генераторів.

Автоматична система для обробки води, яка подається в паровий генератор, призначена для попередження утворення вапняних відкладень і корозії, викликаних розчиненими газами.

Обробка передбачає пом'якшення за допомогою смол іонного обміну і хімічне видалення кисню шляхом дозування кондиціонуючого засобу. Всі матеріали є нетоксичними і підходять для контакту з питною водою.

Комп'ютеризована автоматична система умягчителя діє на підставі сигналів, що випускаються лічильником імпульсів, відповідно до двома режимами роботи:

  • пом'якшувач складається з двох колонок, які регенеруються по черзі, тому, коли одна колонка працює, друга перебуває на регенерації, а потім в режимі очікування. Таким чином вона забезпечує безперервну подачу очищеної води.

Весь процес водопідготовки можна умовно розділити на кілька стадій.

  • Освітлення. На стадії освітлення відбувається видалення зважених домішок на механічних фільтрах або на напірних фільтрах освітлення. Також для зв'язування і укрупнення колоїдних включень перед напірними фільтрами використовують станції автоматичного дозування спеціальних реагентів - коагулянтів і флокулянтів.
  • Знезалізнення і деманганация. Підвищений вміст у воді іонів марганцю і заліза є однією з основних причин корозії устаткування і комунікацій. На сьогоднішній день можливості застосування інертних і каталітичних фільтруючих матеріалів в якості завантаження напірних фільтрів з попередніми окисленням / або без нього дозволяють домогтися повного очищення вихідної води від зазначених забруднень.
  • Корекція показника рН один з можливих способів забезпечити захист обладнання та комунікацій від водної корозії. Проводиться за потребою.

Система пом'якшення і реагентної обробки води, встановлена на підживленні теплової мережі.

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Резервуари, ємкості, захисні піддони, супорта (пластини)

Резервуари, ємкості, захисні піддони, супорта (пластини)

Клапана вприскування

Клапана вприскування

Клапана забору

Клапана забору

Система підготовки води ETATRON в котеджі з використанням системи зворотного осмосу високої продуктивності.

Система підготовки води ETATRON в котеджі з використанням системи зворотного осмосу високої продуктивності.