Мембранні моторні насоси

Мембранні насоси-дозатори з моторним приводом

Компанія Etatron є провідним виробником насосів та систем дозування для хімічної промисловості та інших галузей. Серії «D» та «ST-D» є серед ключових продуктів компанії і представляють собою мембранні моторні насоси, що використовуються для перекачування різних рідин.

Мембранні насоси серії «D» компанії Etatron мають високу продуктивність та можуть працювати при високих температурах та тисках. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів в залежності від потреби, включаючи PVDF, PP та нержавіючу сталь 316. Крім того, мембрана виготовлена з Teflon.

Мембранні насоси серії «ST-D» компанії Etatron мають такі ж властивості, що й серія «D», але вони оснащені меншим електродвигуном 0,18 кВт.

Мембранні моторні насоси серій «D» та «ST-D» компанії Etatron є надійними та ефективними рішеннями для перекачування різних рідин, включаючи хімічні речовини та агресивні рідини. Вони є легкими в установці та підтримці, та можуть бути використані у широкому діапазоні застосувань в різних галузях.

Мембранні насоси дозатори продуктивністю від 16 до 535 л/год і тиском до 14 бар призначені для дозування хімічних речовин. Мембранні насоси-дозатори з моторним приводом можна змінювати діапазон продуктивності насоса за допомогою мікрометричної ручки, який управляє довжиною ходу поршня в межах 10% -100%.

Мембранні моторні насоси серій «D» та «ST-D»:

  • Серія «ST-D» - продуктивність від 16 до 300 л/год, двигун 0,18 кВт (крім 300 л/год - 0,25 кВт).
  • Серія «D» - продуктивність від 79 до 535 л/год, двигун 0,25 кВт та 0,37 кВт.

Мембранні моторні насоси


Застосування мембранних моторних насосів

Мембранні моторні насоси використовуються в багатьох різних галузях, таких як хімічна промисловість, фармацевтична промисловість, паливна промисловість, водопостачання та багато інших.

Мембранні моторні насоси застосовують у багатьох напрямках промисловості і господарства: знезараженні води гіпохлоритом натрію, водопідготовки на підприємствах, очищення стоків промислового призначення, водопідготовки хімічного типу для котельного обладнання, дозування кислотних, лужних розчинів і хімічних реагентів.

Принцип роботи мембранних моторних насосів

Принцип роботи моторних мембранних насосівМембранні насоси-дозатори з моторним приводом працюють за наступним принципом: всмоктування продукту в робочу камеру головки насоса відбувається за допомогою зворотно-поступальних рухів мембрани. Під час нагнітання продукт витісняється мембраною за допомогою зворотного руху в напірний патрубок, а потім і в лінію на якій встановлений мембранний насос.

Продуктивність насосів регулюється за допомогою мікрометричної ручки, яка управляє довжиною ходу пістона.
Регулювання продуктивності може здійснюватися під час роботи насоса. Насос приводиться в дію вертикально розташованим двигуном. Коробка передач працює за принципом холостого ходу (повернення пістона відбувається за допомогою пружини повернення).

Мембранні насоси-дозатори з моторним приводом «D» та «ST-D»
стандартні варіанти матеріалів виконання мембраних моторних насосів дозаторів:

Мембранні насоси-дозатори з моторним приводом «D» та «ST-D»

- Конфігурація AA — головка насоса — н/ст AISI 316L - NBR, мембрана — PTFE (Тефлон).
- Конфігурація BA — головка насоса — ПВХ - FPM, мембрана — PTFE (Тефлон).
- Конфігурація CA — головка насоса — ПП (поліпропілен) - FPM, мембрана — PTFE (Тефлон).

Стандартна схема обв'язки мембранного насоса дозатора

Стандартна схема обв'язки мембранного насоса-дозатора

Мембранний насос дозатор поставляється без комплекта обязки та клапанів всмоктування / вприску, їх потрібно купувати додатково.

Перепускні (редукційні) клапани

Перепускні (редукційні) клапани

Гасителі пульсацій AISI 316L / ПВХ

Гасителі пульсацій AISI 316L / ПВХ

Клапани забору реагенту

Клапани забору реагенту

Клапани вприску реагенту

Клапани вприску реагенту