Датчик хлору SCLO 3 HYCHLOR без корпусу

Амперометричний датчик хлору SCLO 3 HYCHLOR без корпусу

Амперометричний датчик хлору SCLO 3 HYCHLOR без корпусу

У комплекті з кабелем 2 м.
Діапазон вимірювань 0.05 – 2 ppm.

Амперометричний датчик хлору SCLO 3 HYCHLOR без корпусу - елемент, запасна частина амперометричного датчика вільного хлору SCLO 3 HYCHLOR. Матеріал електродів: платина, мідь. 

Конструкція і робота амперометричного датчика відкритого типу SCLO 3 HYCHLOR - являє собою проточний гальванічний осередок, встановлений в прозорий корпус, в якій є катод (з золота або платини) і анод (срібний або мідний). У корпус  вбудовані також датчики: температури і потоку. Вимірюваний потік води (40-60 л/хв) проходить через катод і анод, де частина розкладається на катоді. Іони, що утворились надходять на анод, де відбувається їх окислення - виникає струм, пропорційний концентрації хлору в воді, рівень якого необхідно заміряти.

Конструкція відкритого датчика і проточного тримача володіє дуже високою швидкістю реагування і надійністю (на відміну від датчиків закритого типу), необхідної в разі нестабільного вмісту вимірювальної речовини (найчастіше активного хлору) або роботи у воді з підвищеною жорсткістю, де неможливе застосування закритих датчиків мембранного типу, через швидке заростання мембрани солями жорсткості


Найменування Артикул Ціна без ПДВ, (€)
Датчик хлору SCLO 3 HYCHLOR без корпусу SEL0005001 615

 

Розташування датчика хлору в SCLO 3 HYCHLOR:

Розташування датчика хлору в SCLO 3 HYCHLOR: