Перистальтичні насоси

Перистальтичні шлангові насоси AS

Перистальтичні шлангові насоси AS

Продуктивність до 2500 л/год – тиск нагнітання до 3 бар


Перистальтичні шлангові насоси

Перистальтичні насосиПеристальтичні насоси – це насос, який застосовує принцип перистальтики, де звуження вздовж трубки через її еластичність створює коливання тиску.

Основним компонентом насоса є труба, яка повинна якомога довше протистояти здавленню за рахунок пружної, а не пластичної деформації.

Саме еластичність дозволяє трубці відновити свій початковий розмір і забезпечити тиск рідини та всмоктувальну здатність.

  • Вони підходять для абразивних продуктів, кислот, чутливих, в'язких і щільних.
  • Насоси можуть працювати всуху, є самовсмоктуючими та реверсивними.
  • Вони працюють без клапанів і ущільнень, що часто стає причиною поломки або несправності інших типів насосів.

Ці насоси можуть бути успішно застосовані як у важких умовах, таких як перекачування абразивних суспензій, суспензій або волокнистих, високов’язких рідин, у випадках, коли потрібна значна потужність всмоктування, або вимагають максимальної делікатності в транспортуванні рідини, щоб зберегти її початкові характеристики (без емульсій). , без піни, без забруднення).

Їх можна використовувати у вибухонебезпечних середовищах і забезпечити високу точність дозування.

Завдяки своїй конструктивній простоті та скороченому часу на технічне обслуговування перистальтичні насоси HELIOS економлять ваші витрати, оскільки єдиним компонентом, який потрібно зношувати, є гумова трубка, яку можна швидко та легко замінити.

Перистальтичні насоси