Система регулювання та контролю рівня вільного хлору CL-F CONTROL

Система регулювання та контролю рівня вільного хлору CL-F CONTROL PANEL.

CL-F CONTROL PANEL - попередньо встановлена ​​система регулювання і контролю рівня вільного (залишкового) хлору в воді для плавальних басейнів, а також і для інших процесів водопідготовки. Система контролю і управління дозуванням поставляється попередньо змонтований на пластиковій хімічно стійкою панелі (400х600х8 мм), без дозуючих насосів (насоси та (або) інші виконуючі пристрої - підбираються відповідно до технічного завдання).
 
В основі системи - аналізатор рідини eSELECT-B1, з універсальним вхідним напругою мережі 90-260V, проточний потенціостатичні датчик вільного хлору SONDA CL (органічний / неорганічний хлор) і утримувач датчика SONDA CL (FS) з монтажним комплектом, включаючи датчик потоку.
 
Діапазони вимірювань: 0-2 (20) ppm (мг / л). Роздільна здатність дисплея: 0,01 ppm. Режими дозування: постійний ON / OFF або пропорційний PROP.
 
Два незалежних виходу ON / OFF (безконтактне реле). Два незалежних виходи 4-20 mA на кожну Точку Уставки. Електронний годинник (час, дата), таймер.
 
Датчик SONDA CL працює в діапазоні 4-12 pH і сумісний з присутністю у воді ізоціануровой кислоти, поверхнево-активних речовин і флокулянтами, при дотримання постійного потоку 30-40 л / год (через тримач датчика), MAX температури 45 ° C і MAX робочого противодавления в системі 1 бар.
 
Датчик SONDA CL має інтегровану систему автоматичної компенсації температури.
 
Клас пиловологозахисту: IP65. Попередньо встановлено проводка (в упакуванні) для підключення одного ON-OFF зовнішнього пристрою (наприклад, дозуючого насоса).
 
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ СИСТЕМИ ДОЗУВАННЯ
 
1 шт. - аналізатор рідини eSELECT-B1 230V
1 шт. - датчик хлору SONDA CL, FIC / FOC, 0-20 (0-2) ppm
1 шт. - держатель датчиків PH-CL (FS) з монтажним комплектом
1 шт. - з'єднувальний кабель для SONDA CL
1 шт. - монтажна панель 450х600х8 мм
1 шт. - комплект інструкцій по встановленню та обслуговуванню