Датчик діоксиду хлору DCL

Датчик діоксиду хлору DCL

Комбінований датчик діоксиду хлору SONDA DCL

Датчик не сумісний з наявністю поверхнево-активних речовин (ПАР).

Діапазон вимірювань:

  • 0÷2 ppm
  • 0÷20 ppm

Комбінований датчик діоксиду хлору SONDA DCL для вимірювання діоксиду хлору в воді, поставляється з електролітом, використовується в автоматичних станціях обробки води Etatron. Для точних свідчення робоче значення рівня рН має залишатися незмінним. Датчик можна використовувати в воді з поверхнево-активними речовинами (ПАР), флокулянтом. Кабель в комплект не входить.

Конструкція і робота амперометрического (потенціостатичні) датчика закритого типу SONDA DCL являє собою закриту гальванічну осередок (подобу батарейки), в якій є катод (з золота або платини) і анод (срібний або мідний). Для автоматичної температурної компенсації показань електродів, вбудований датчик температури рідини. Осередок заповнена електролітом і відділена від вимірюваного середовища мембраною, яка запобігає втраті електроліту і пропускає тільки необхідні для виміру складу вимірюваної рідини, також є фільтром від непотрібних і шкідливих домішок. Все, що пропускає мембрана - є джерелом генерації струму на електродах датчика. Відфільтрований мембранної складу потрапляє в заповнює датчик електроліт, де розкладається на катоді. Утворилися іони надходять на анод, де відбувається їх окислення - виникає струм, пропорційний концентрації визначається речовини в воді, рівень якого і було необхідно заміряти. У корпус вмонтовано мікросхему яка обробляє ток йде від електродів і вбудованого датчика температури, перетворює в напругу (потенціал) відповідне для обробки контролером дозації реагентів.

Технічні характеристики датчика діоксиду хлору SONDA DCL:

  • Тип датчика - CD4N
  • Діапазон вимірювань 0-2 ppm (0-2 мг/л), 0-20 ppm (0-20 мг/л)
  • Вимірювання діоксиду хлору в діапазоні 1-14 рН
  • Максимальна температура роботи - 45 градусів
  • Робочий потік 30-40 л/год
  • Max. протитиск в системі - 1 бар
  • Автоматична температурна компенсація - є
Найменування Тип Артикул
Датчик діоксиду хлору SONDA DCL, 0-2 ppm CD4N ASO0003102
Датчик діоксиду хлору SONDA DCL, 0-20 ppm CD4H ASO0003101
Датчик діоксиду хлору SONDA DCL, 0-2 ppm 8 бар - 70ºС   ASO0003103

Увага! З'єднувальний кабель в комплект не входить.

Датчик діоксиду хлору DCL

 

Підключення датчика діоксиду хлору DCL

Для підключення датчика діоксиду хлору DCL до дозуючим насосів або аналізатора рідини використовується спеціальний кабель з комбінованими штекерами.

Підключення відбувається згідно наведеної нижче схемою:

Підключення датчика діоксиду хлору DCL

З'єднувальний кабель для датчика діоксиду хлору DCL не входить в комплект поставки датчика хлору. Кабель купується окремо.

Перше підключення датчика діоксиду хлору DCL