Датчики загального хлору TC

Датчики загального хлору TC

Датчики амперометричні загального органічного та неорганічного хлору TC

Діапазон вимірювань:

  • 0.05÷2 ppm
  • 0.05÷20 ppm

Датчик хлору TC для вимірювання загального органічного та неорганічного вільного хлору у воді, поставляється з електролітом, використовується в автоматичних станціях обробки води ETATRON D.S. (Італія). Низька залежність від зміни показника в воді рН. Може працювати в воді з ізоціануровой кислотою, поверхнево-активних речовин (ПАР), флокулянта.

Конструкція і робота амперометрического датчика закритого типу TC - являє собою закриту гальванічну осередок (подобу батарейки), в якій є катод (з золота або платини) і анод (срібний або мідний). Осередок заповнена електролітом і відділень від вимірюваного середовища мембраною, яка запобігає втраті електроліту і пропускає тільки необхідні для виміру складу вимірюваної рідини, також є фільтром ось не потрібних і шкідливих домішок. Все, що пропускає мембрана - є джерелом генерації струму на електроді датчика. Відфільтрований мембранної складу потрапляє в заповнює датчик електроліт, де розкладається на катоді. Утворилися іони надходять на анод, де відбувається їх окислення - виникає струм, Пропорційні концентрації визначається речовини в воді, рівень которго і було необхідно завмер. У корпус вбудовано мікросхема яка обробляє ток йде від електродів, перетворює в напругу (потенціал) відповідне для обробки контролером дозації реагентів.

Технічні характеристики датчик хлору TC:

  • Тип - CP2.1N або CP2.1HUn
  • Тип мембрани - M48, артикул AME0000301
  • Діапазон вимірювань 0-20 ppm (0-20 мг/л) або 0-2 ppm (0-2 мг/л)
  • Вимірювання хлору в діапазоні 4-12 рН
  • Максимальна температура роботи - 45 градусів
  • Робочий потік 30 - 40 л/год
  • Max. протитиск в системі - 1 бар
  • Автоматична температурна компенсація - є
Назва Тип Артикул Ціна без ПДВ, (€)
Датчик хлору SONDA CL, 0.05-20 ppm, TC CP2.1N ASO0001603 1359
Датчик хлору SONDA CL, 0.05-2 ppm, TC CP2.1NUn ASO0001604 1472

Увага! З'єднувальний кабель в комплект не входить.

 

Підключення датчика загального хлору TC

Для підключення датчика загального хлору TC до дозуючим насосів або аналізатора рідини використовується спеціальний кабель з комбінованими штекерами.

Підключення відбувається згідно наведеної нижче схемою:

Підключення датчика загального хлору TC

З'єднувальний кабель для датчика загального хлору TC не входить в комплект поставки датчика хлору. Кабель купується окремо.

Перше підключення датчика загального хлору TC