Насос для альгіциду

Насос для альгіциду - насос дозатор, який застосовується для дозування рідкого альгіциду в басейнах, як засіб для боротьби з водоростями, як правило застосовуються соленоїдні або перистальтичні дозатори.

Набування води в зелений колір і покриття дна басейну слизьким шаром, означає що в басейні почали з'являтися водорості. Поява і наявність водоростей в басейні дає хорошу середу для розмноження грибків, вірусів і бактерій. Їх дуже просто прибрати за допомогою дозування альгіцид, адже навіть повна заміна води в басейні не врятує від їх розмноження. Альгицид може застосовуватися як в профілактичних цілях, так і в разовому шоковому дозуванні. Альгицид потрібно дозувати до того моменту, коли з'являтися водорості, щоб потім не робити додаткову чистку басейну.

Для дозування альгіциду в рідкій формі використовуються перистальтичні або соленоїдні насоси дозатори. За допомогою цих насосів процес подачі альгіциду повністю автоматизований і не вимагає додаткового втручання обслуговуючого персоналу.

Дозування альгіциду підбирається в залежності від розмірів басейну і якості води. Насоси дозатори від компанії ETATRON D.S. точно, якісно подадуть необходимою дозу альгіциду.

Насоси дозатори для альгіциду

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Перистальтичні (шлангові) насоси

Перистальтичні (шлангові) насоси