Насос для харчової промисловості

Насос для харчової промисловості

В промисловому виробництві харчових продуктів використовується велика кількість обладнання. Зокрема: міксера, агрегати термічної обробки, насоси дозатори, подрібнювачі, пристрої для фасування та багато інших приладів із автоматизації процесу на виробництві. Особливе місце в харчовій промисловості займають насоси дозатори, які використовуються для подачі точної кількості необхідного інгредієнту (рідини, сузпензії) або готової продукції. Як правило для рідких та рідин із невисокою в’язкістю використовуються спеціальні насоси дозатори.

Харчовий насос дозатор ETATRON має санітарний висновок СЕСХарчовий насос дозатор ETATRON має санітарний висновок СЕС

До дозаторів для харчової промисловості є ряд вимог:

Точність дозування – дуже важлива вимога до дозуючого обладнання, адже в залежності від рецептури, може відбуватись подача рідини в різній кількості, але із високою точністю. Насоси дозатори мають точний об’єм вприску.

Хімічна стійкість матеріалів – будь який насос дозатор в харчовій промисловості повинен бути виконаний із матеріалів, які при контакті із рідиною не будуть виділяти шкідливих речовин та не погіршувати якість продукції. Як правило в харчовій промисловості використовується нержавіюча сталь AISI 316 ,або аналогічних марок, але на даний момент сучасні полімери мають схожі властивості. Наприклад, мембрану не можна виготовити із сталі, тому наш Постачальник використовує у виробництві тефлон (PTFE).

Акуратність подачі – потрібно враховувати, що деякі дозуючі системи під час перекачування рідини створюють гідравлічні пульсації, які є не завжди бажаними при перекачуванні деяких видів продуктів. Дану проблему можна вирішити за допомогою встановлення демпфера пульсацій, який зменшує стрибки тиску.

Якщо потрібно акуратно перекачувати рідину та максимально зберегти структуру продукту, що перекачується, то в даній ситуації, можливе використання перистальтичних насосів.

Крім вказаних параметрів, при роботі із харчовими продуктами, велике значення має гранична в’язкість речовини, максимальна температура, концентрація частинок, висота і тиск в системі, а також інші характеристики, якими володіє насос дозатор від компанії ETATRON D.S.

Наша компанія постачає лише якісне, надійне дозуюче обладнання, яке пройшло необхідну сертифікацію для харчової промисловості. Є у різних виконаннях проточної частини (PP, PVDF, AISI316, PVC), що дозволяє дозувати:

 • дозування сиропів;
 • дозування кислот та лугів;
 • дозування фруктових концентратів;
 • дозування консервантів;
 • дозування ароматизаторів;
 • дозування дріждів;
 • дозування добавок для глазурі;
 • дозування ферментів;
 • дозування води;
 • дозування есенцій ;
 • і тд.

Даний список є не повним, так як він включає в себе лише найпоширеніші речовини, які найчастіше запитують у наших спеціалістів.

Купити насос для харчової промисловості за доступними цінами Ви зможете у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-Україна».

Насос дозатор для харчової промисловості

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Продуктивність: 1÷80 л/год

Перистальтичні (шлангові) насоси

Перистальтичні (шлангові) насоси

Продуктивність: 1÷100 л/год

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Продуктивність: 6÷1027 л/год

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси

Продуктивність: 10÷574 л/год

Контролери (аналізатори рідини)

Контролери (аналізатори рідини)

Датчики і електроди

Датчики і електроди

Міксери, мішалки, ручні міксери

Міксери, мішалки, ручні міксери