Насос для харчової промисловості

В промисловому виробництві харчових продуктів використовується велика кількість обладнання. Зокрема: міксера, агрегати термічної обробки, подрібнювачі, пристрої для фасування та багато інших приладів із автоматизації процесу на виробництві. Особливе місце в харчовій промисловості займає дозуюче обладнання, яке використовується для подачі точної кількості необхідного інгредієнту або готової продукції. Як правило для рідких та рідин із невисокою в’язкістю використовуються спеціальні насоси дозатори.

До дозуючого обладнання є ряд вимог:

Точність дозування – дуже важлива вимога до дозуючого обладнання, адже в залежності від рецептури, може відбуватись подача рідини в різній кількості, але із високою точністю.

Хімічна стійкість матеріалів – будь який насос дозатор повинен бути виконаний із матеріалів, які при контакті із рідиною не будуть виділяти шкідливих речовин. Як правило в харчовій промисловості використовується нержавіюча сталь AISI 316 ,або аналогічних марок, але на даний момент сучасні полімери мають схожі властивості.  Наприклад, мембрану не можна виготовити із сталі, тому наш Постачальник використовує у  виробництві тефлон (PTFE).

Акуратність подачі – потрібно враховувати, що деякі дозуючі системи під час перекачування рідини створюють гідравлічні пульсації, які є не завжди бажаними при перекачуванні деяких видів продуктів. Дану проблему можна вирішити за допомогою встановлення демпфера пульсацій, який зменшує стрибки тиску.

Якщо потрібно акуратно перекачувати рідину та максимально зберегти структуру продукту, що перекачується, то в даній ситуації, можливе використання перистальтичних насосів.

Крім вказаних параметрів, при роботі із харчовими продуктами, велике значення має гранична в’язкість речовини, максимальна температура, концентрація частинок, висота і тиск в системі, а також інші характеристики, якими володіє насос дозатор.

Наша компанія постачає лише якісне, надійне обладнання, яке пройшло необхідну сертифікацію для харчової промисловості. Є у різних виконаннях проточної частини (PP, PVDF, AISI316, PVC), що дозволяє дозувати :

 • дозування сиропів;
 • дозування кислот та лугів;
 • дозування фруктових концентратів;
 • дозування консервантів;
 • дозування ароматизаторів;
 • дозування дріждів;
 • дозування добавок для глазурі;
 • дозування ферментів;
 • дозування води;
 • дозування есенцій ;
 • і тд.

Даний список є не повним, так як він включає в себе лише найпоширеніші речовини, які найчастіше запитують у наших спеціалістів.

Насос дозатор для харчової промисловості

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Перистальтичні (шлангові) насоси

Перистальтичні (шлангові) насоси

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси

Контролери (аналізатори рідини)

Контролери (аналізатори рідини)

Датчики і електроди

Датчики і електроди

Тримачі датчиків

Тримачі датчиків

Міксери, мішалки, ручні міксери

Міксери, мішалки, ручні міксери