Потенціостатичний датчик пероксиду водню HP

Потенціостатичний датчик пероксиду водню HP

Потенціостатичний датчик SONDA HP для вимірювання пероксиду водню

Датчик сумісний з наявністю поверхнево-активних речовин (ПАР).

Діапазон вимірювань:

  • 0÷200 ppm

Потенціостатичний датчик пероксиду водню HP WP7HUn - необхідний для вимірювання пероксиду водню в воді, поставляється з електролітом, використовується в автоматичних станціях обробки води Etatron. Сумісний з наявністю в воді поверхнево-активних речовин (ПАР). Кабель в комплект не входить, необхідний нестандартний тримач датчика (на вимогу).

Конструкція і робота амперометрического (потенціостатичні) датчика закритого типу Etatron SONDA HP - являє собою закриту гальванічну осередок (подобу батарейки), в якій є катод (з золота або платини) і анод (срібний або мідний). Для автоматичної температурної компенсації показань електродів, вбудований датчик температури рідини. Осередок заповнена електролітом і відділена від вимірюваного середовища мембраною, яка запобігає втраті електроліту і пропускає тільки необхідні для виміру складу вимірюваної рідини, також є фільтром від непотрібних і шкідливих домішок. Все, що пропускає мембрана - є джерелом генерації струму на електродах датчика. Відфільтрований мембранної складу потрапляє в заповнює датчик електроліт, де розкладається на катоді. Утворилися іони надходять на анод, де відбувається їх окислення - виникає струм, пропорційний концентрації визначається речовини в воді, рівень якого і було необхідно заміряти. У корпус вмонтовано мікросхему яка обробляє ток йде від електродів і вбудованого датчика температури, перетворює в напругу (потенціал) відповідне для обробки контролером дозації реагентів

Технічні характеристики датчика пероксиду водню HP:

  • Тип датчика - WP7HUn
  • Тип мембрани -, артикул AME0000901
  • Діапазон вимірювань 0-200 ppm (0-200 мг/л)
  • Вимірювання пероксиду водню в діапазоні 2 - 11 рН
  • Максимальна температура роботи - 45 градусів
  • Робочий потік 30-40 л/год
  • Номінальна/Max. протитиск в системі - 1/5 бар
  • Автоматична температурна компенсація - є
Найменування Тип Артикул Ціна без ПДВ, (€)
Датчик пероксиду водню SONDA HP, 0-200 ppm WP7HUn ASO0003301 1426

Увага! З'єднувальний кабель в комплект не входить.

 

Підключення датчика пероксиду водню HP

Для підключення датчика пероксиду водню HP до дозуючим насосів або аналізатора рідини використовується спеціальний кабель з комбінованими штекерами.

Підключення відбувається згідно наведеної нижче схемою:

Підключення датчика пероксиду водню HP

З'єднувальний кабель для датчика пероксиду водню HP не входить в комплект поставки датчика хлору. Кабель купується окремо.

Перше підключення датчика пероксиду водню HP