Вакуумні насоси дозатори VP

Вакуумні насоси дозатори VP

Вакуумний насос-дозатор VP для подачі блескообразователя.

Регульована продуктивність 0÷4 см3


Специфікація

Насос працює при тиску промивання посудомийної машини.
Насос встановлюють на трубу подачі води, зазвичай між нагрівачем і соленоїдним клапаномом, поєднуючи всмоктуючий канал з ємністю, заповненої хімреагентів для ополіскування. Конфігурація насоса дозволяє встановлювати його різними способами.

Найменування Артикул Ціна без ПДВ, (€)
Вакуумний насос дозатор VP 1PDD001 61

Підключення

Використовуйте трубу, встановлену всередині посудомийної машини для підключення насоса до установки промивання посудомийної машини з випускної боку між нагрівачем і соленоїдним клапаном. Використовуючи трубу посудомийної машини, підключіть насос до резервуару з блескообразователем з боку впуску.

Кріплення

Використовуйте гайку. Насос можна встановлювати в будь-якому напрямку.

Заливка

Викручуйте регулювальний гвинт поки гвинт не вийде на 12мм (кільцеве ущільнення на гвинті має залишитися на місці), потім потягніть гвинт кілька разів, поки блескообразователь не набереться в шпалери трубки.

Регулювання

Під час режиму ополіскування посудомийної машини, насос уприскує блескообразователь, кількість якого можна регулювати від 0 до 4 мл, що еквівалентно довжині всмоктування в трубку від 0 до 30 см. При повному викручуванні гвинта (за годинниковою стрілкою) продуктивність буде 0 мл, а максимальна продуктивність досягається при прокручуванні гвинта проти годинникової стрілки на 10 оборотів. З кожним обертом регулюючого гвинта кількість блескообразователя змінюється на 0.4 мл.

Експлуатація

Щоб заповнити насос, перейдіть регулювальний гвинт проти годинникової стрілки, поки він не виступить приблизно на 12мм. Зверніть увагу, що ущільнювальне кільце повинне залишитися в корпусі насоса. Чинячи тиск на цей гвинт, продукт надійде в сторону впуску. Насос уприскує регульоване кількість засобу для ополіскування від 0 до 4 см3. Це прямо залежить від довжини впускний трубки, 0-30 см.

Для регулювання використовується регулювальний гвинт.
За годинниковою стрілкою - зменшення продуктивності
Проти годинникової стрілки - збільшення продуктивності


  1. Приєднувальний патрубок
  2. Ніпель
  3. OR 3056
  4. Пружина з нержавіючої сталі
  5. 3/8" Шарик з нержавіючої сталі
  6. Втулка
  7. OR 2025

ВАКУУМНЫЙ НАСОС