Новини

Скляні pH електроди

Скляні pH електроди - це датчик з кулькою, який наповнений твердим електролітом, в даному електроді знаходиться платиновий дріт, за допомогою якої і відбувається вимір концентрації іонів у вимірюваному розчині. У скляному виконанні досить чутливий до зміни рівня кислотності у вимірюваному розчині.

Скляні електроди старого зразка, як правило не рекомендується застосовувати в розчинах рівень рН якого не перевищує 11, але електроди ETATRON D.S. виготовляються з спеціального скла, і можуть використовуватися в діапазоні 0-14 рН.

Електроди в скляному корпусі можуть поставлятися як з кабелем, так і без нього. До електродів які йдуть без кабелю, він докуповується окремо, є різної довжини - 0,5 м, 1м, 3м, 5м, 9м і 15м.

Обов'язково перед початком роботи з електродом рН потрібно його відкалібрувати для виключення асиметрії в склі. Калібрування потрібно проводити постійно, для правильності вимірювання показників рівня pH. Всі буферні розчини Ви зможете придбати разом з датчиком кислотності. Для вірного виміру показників кислотності електрода необхідно створити правильні умови експлуатації - температура, тиск і потік рідини.

Купити скляні електроди pH Ви зможете у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА».

Скляні pH електроди

Електрод рівня рН з кабелем, скло

Електрод рівня рН з кабелем, скло

Довжиною 1 / 5 м.

Датчик рівня PH без кабелю, скло

Датчик рівня PH без кабелю, скло

Кабельний роз'єм для підключення: DIN 19262, SN6

З'єднувальні кабелі для датчиків pH

З'єднувальні кабелі для датчиків pH

Підключення: DIN 19262, SN6

Буферні pH розчини для калібрування

Буферні pH розчини для калібрування

PH 4, PH 7 и PH 9