Новини

Мембранні насоси

Мембранний насос

Мембранні насоси дозатори від італійського виробника дозуючої техніки ETATRON D.S. мають дві серії ST-D (маленька версія) і серія D (великої продуктивності).

Мембранні насоси серії ST-D мають продуктивність до 123 л/год і тиск до 14 бар. Насоси дозатори мембранного типу серії D мають максимальну продуктивність до 535 л/год і тиск до 12 бар.

Різне виконання проточної частини насосів робить їх універсальними насосами дозаторами, для дозування різних хімічних агресивних реагентів. Проточна частина мембранного насоса дозатора є в таких виконаннях: AISI316, PVC (тільки для серії D), PVDF, PP (тільки для серії ST-D). Мембрана виготовлена ​​з PTFE.

Принцип дії мембранного насоса дозатора базується на тому що, пістон, який приводиться в дію за допомогою ексцентрика на валі редуктора електродвигуна, штовхає мембрану, яка в свою чергу виштовхує рідину.

Насоси дозатори регулюються за допомогою мікрометричної ручки від 10-100%. Мембранним насосом з електричним приводом  так само можливо управляти за допомогою частотного перетворювача.

Купити мембранні насоси дозатори можна у компанії Етатрон-УКРАЇНА, за доступною ціною і високою якістю обладнання.

Мембранні насоси дозатори

Моторний мембранний насос D

Мембранні насоси серії D

Продуктивність: до 574 л/год.
Тиск: до 12 бар.

Мембранні моторні насоси ST-D

Мембранні насоси серії ST-D

Продуктивність: до 148 л/год.
Тиск: до 14 бар.

Аксесуари та запасні частини до мембранних насосів D та ST-D

Аксесуари та запасні частини до мембранних насосів D та ST-D

Мембранні моторні насоси з вибухозахистом ATEX

Мембранні моторні насоси з вибухозахистом ATEX