Аlgicide Shock L230

Концентрированный альгицид Аlgicide Shock L230 мощного действия против всех видов водорослей.

Концентрований альгицид Аlgicide Shock L230 потужної дії проти всіх видів водоростей.

  • Концентрований альгицид потужної дії проти всіх видів водоростей.
  • Ефективний, коли інші засоби безсилі, не містить хлор.
  • Упаковка: 1 л, 5 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина від темно-синього до фіолетового кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 40
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 7,0-9,0
Щільність, г / см3 1,020±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і вливають в басейн по периметру.
 
дозування:
Для усунення водоростей додати препарат у воду з розрахунку 100 мл на 10 м3 води. Для запобігання появи водоростей додавати 30 мл препарату на 10 м3 води один раз в 10 днів. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 15 о C до плюс 30 о C, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Аlgicide Shock L230
Препарат для швидкого видалення і попередження появи всіх видів водоростей
1 л L0230-00 11.56
5 л L0230-01 52.19