Аlgicide L220

Альгицид Аlgicide L220 против водорослей, грибков и бактерий.

Альгицид Аlgicide L220 проти водоростей, грибків і бактерій.

  • Альгицид проти водоростей, грибків і бактерій.
  • Швидке сильний вплив, працює при будь-яких значеннях pH.
  • Не містить хлор, економічний у використанні.
  • Упаковка: 1 л, 5 л, 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору або світло-жовтого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 20
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од 6,0-8,0
Щільність, г/см3 1,020±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і виливають в басейн по периметру.
 
Дозування:
Первинна обробка: додати препарат у воду з розрахунку 200 мл на 10 м3 води.
Наступне дозування: 50 мл препарату на 10 м3 води один раз в тиждень. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 15 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Аlgicide L220
Препарат для попередження появи водоростей, грибків і бактерій (рідина)
1 л L0220-00 6.06
5 л L0220-01 22.00
20 л L0220-02 82.16