Аlgicide L210

Препарат Аlgicide L210 предназначен для борьбы со всеми видами водорослей.

Препарат Аlgicide L210 призначений для боротьби з усіма видами водоростей.

  • Альгицид проти водоростей.
  • Знищує водорості і перешкоджає їх появі, не містить хлор.
  • Упаковка: 1 л, 5 л, 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина синього кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 10
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 4,0-6,0
Щільність, г/см3 1,065±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і вливають в басейн по периметру.
 
ВАЖЛИВО: Не рекомендується застосовувати препарат, якщо концентрація металів у воді вище 1,0 мг / л.
 
Дозування:
Первинна обробка: додати препарат у воду з розрахунку 500 мл на 10 м3 води.
Наступне дозування: 100 мл препарату на 10 м3 води один раз в тиждень. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Аlgicide L210
Знищує всі види водоростей, не містить хлор (рідина)
1 л L0210-00 4.77
5 л L0210-01 15.15
20 л L0210-03 48.63