Spa Complex

Комплексный препарат Spa Complex для ухода за водой СПА: дезинфекция, удаление водорослей, коррекция рН, удаление металлов и известковых отложений, очистка воды, пеногашение.

Комплексний препарат Spa Complex для догляду за водою СПА (SPA): дезінфекція, видалення водоростей, корекція рН, видалення металів і вапняних відкладень, очищення води, піногасіння.

  • Комплексний препарат для догляду за СПА 7 в 1.
  • Дезінфекція, видалення водоростей, корекція рН, видалення металів і вапняних відкладень, очищення води, піногасіння.
  • Упаковка: 1 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора безбарвна рідина, допускається невелика каламутність
Масова частка діючої речовини,%, не менше 20  
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. Менее 2,0
Щільність, г / см3 1,042±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат попередньо розводять в окремій ємності.
 
Дозування:
Додати препарат в воду з розрахунку 50-100 мл препарату на 1 м3 води один раз в 5-10 днів в залежності від завантаженості басейну.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Spa Complex
Препарат для комплексного догляду за SPA і гідромасажними ванними.
1 л L0770-00 25.88