Metaldez Powder

Препарат Metaldez Powder предназначен для удаления из воды ионов железа, меди, марганца и других металлов.

Препарат Metaldez Powder призначений для видалення з води іонів заліза, міді, марганцю та інших металів.

  • Препарат для видалення металів у вигляді гранул.
  • Діє при будь-яких значень pН, покращує фільтрацію.
  • Засіб для видалення металів з води у вигляді гранул.
  • Упаковка: 1,5 кг.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Гранули білого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 98
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 6,0-8,0000

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції.
 
Дозування:
Первинна обробка: під час наповнення басейну водою (до шокового хлорування) при включеній системі фільтрації додати препарат у воду з розрахунку 1 кг на 50 м3 води. При додаванні свіжої води, препарат дозувати в басейн з того ж розрахунку - 1 кг на 50 м3 води.
Наступне дозування: додати 500 гр препарату на 50 м3 води один раз в десять днів.
 
Примітка: Якщо концентрація металів у воді вище 1,5 мг / л дозу слід подвоїти. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від хімічного складу вхідної води, температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшити або зменшити.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Metaldez Powder
Засіб для видалення металів з води у вигляді гранул.
1.5 кг C0720-00 22.72