Metaldez

Препарат Metaldez предназначен для удаления из воды ионов железа, меди, марганца и других металлов. Жидкость для удаления металлов.

Препарат Metaldez призначений для видалення з води іонів заліза, міді, марганцю та інших металів. Рідина для видалення металів.

  • Рідина для видалення металів.
  • Діє при будь-яких значеннях pH, покращує фільтрацію.
  • Упаковка: 1 л, 5 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора безбарвна рідина
Масова частка діючої речовини,%, не менше 30
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0
Щільність, г / см3 1,160±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції.
 
Дозування:
Під час наповнення басейну водою (до шокового хлорування) при включеній системі фільтрації додати препарат у воду з розрахунку 400 мл на 50 м3 води. При регулярній обробці, щотижня, при додаванні свіжої води додавати препарат в воду з того ж розрахунку - 400 мл на 50 м3 води.
 
Примітка: Якщо концентрація металів у воді вище 1,5 мг / л дозу слід подвоїти. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря. 
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Metaldez
Рідина для видалення металів з води.
1 л L0720-00 15.90
5 л L0720-01 63.60