FreezyPool

Препарат FreezyPool предназначен для зимней консервации бассейна.

Препарат FreezyPool призначений для зимової консервації басейну.

Запобігає появі водоростей і підтримує збалансований рівень pH, вміст металів і жорсткість води протягом усього зимового періоду.

  • Препарат для зимової консервації басейну.
  • Запобігає появі водоростей і вапняних нальотів, знижує рівень pH.
  • Зменшує витрати миючих засобів навесні.
  • Упаковка: 1 л, 5 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора безбарвна рідина
Масова частка діючої речовини,%, не менше 30
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0
Щільність, г / см3 1,050±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. За кілька днів до зимової консервації басейну слід скорегувати рівень pH до 7,2-7,4 і провести шокову дезінфекцію води. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і виливають в басейн по периметру.
 
Дозування:
При нормальній жорсткості води додати препарат у воду з розрахунку 400 мл на 10 м3 води.
 
Примітка: Якщо вода має тенденцію до утворення вапняних нальотів (жорсткість> 400 мг / л CaCO3) дозу слід подвоїти. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках дози слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
FreezyPool
Препарат для зимової консервації басейнів
1 л L0730-00 6.99
5 л L0730-01 27.54