Dechlor

Препарат Dechlor предназначен для нейтрализации избыточного хлора и брома в воде бассейна.

Препарат Dechlor призначений для нейтралізації надлишку хлору і брому у воді басейну.

  • Нейтралізатор надлишкового хлору і брому.
  • Швидко розчиняється, не призводить до утворення осаду.
  • Діє при будь-яких значеннях pH.
  • Упаковка: 5 кг.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Гранули білого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 97
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 6,0-8,0
Щільність, г/см3 1,665±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і вливають в басейн по периметру.
 
Дозування:
Для зменшення кількості надлишкового хлору (брому) на 0,2 мг / дм3 додати препарат у воду з розрахунку 100 грам препарату на 10 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору має становити 0,3-0,6 мг / дм3.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Dechlor
Препарату для нейтралізації надлишкової хлору в воді
5 кг C0800-07 39.53