Crystal Blue

Комплексный препарат Crystal Blue для поддержания воды в бассейне в идеальном состоянии.

Препарат Crystal Blue призначений для догляду за водою басейну: запобігає появі водоростей, бактерій, слизу, вапняного нальоту, видаляє метали.

  • Діє при будь-яких значеннях рН.
  • Комплексний препарат з дезинфікуючим дією.
  • Проти водоростей, слизу, вапняного нальоту, металів.
  • Кришталево чиста вода без зайвих зусиль.
  • Упаковка: 1 л, 5 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору або жовто-коричневого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 12
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0  
Щільність, г/см3 1,040±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і виливають в басейн по периметру при включеній системі циркуляції.
 
Дозування:
Первинна обробка: додати препарат у воду з розрахунку 200 мл на 10 м3 води.
Наступне дозування: 100 мл препарату на 10 м3 води один раз в 10-14 днів. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Crystal Bluе
Комплексний препарат для підтримки води в басейні в ідеальному стані - запобігає появі водоростей і слизу, вапняних відкладень, пов'язує метали.
1 л L0750-00 13.66
5 л L0750-01 63.11