Descaling Agent

Препарат Descaling Agent для видалення важких мінеральних відкладень (вапняний наліт, іржа).

Препарат Descaling Agent призначений для видалення важких мінеральних відкладень (вапняний наліт, іржа) з поверхонь басейнів.

  • Препарат для видалення важких мінеральних відкладень.
  • Концентрована формула.
  • Ефективно видаляє вапняний наліт і іржу.
  • Упаковка: 1 л, 5 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору або рожевого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 30
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0
Щільність, г/см3 1,180±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Попередньо розчинити препарат у воді в співвідношенні 1: 1 (препарат додають в воду). За допомогою щітки нанести препарат на забруднену поверхню, залишити на кілька хвилин, після чого поверхню ретельно промити водою. У разі застарілих відкладень повторити обробку.
 
Примітка: Перед початком застосування препарату перевірте його дію на невеликій ділянці поверхні.
Не підходить для нікельованих, хромованих і мідних поверхонь.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в закритому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Descaling Agent
Препарат для видалення важких мінеральних, вапняних відкладень та іржі
1 л L0760-00 9.19
5 л L0760-01 40.42