Cleanup Gel

Препарат Cleanup Gel для очищення ватерлінії басейну від всіх типів мінеральних і органічних відкладень.

Препарат Cleanup Gel призначений для очищення ватерлінії басейну від всіх типів мінеральних і органічних відкладень. Не ушкоджує хромовані і нікельовані поверхні.

  • Гелеобразний очищуючий препарат для ватерлінії від всіх типів мінеральних і органічних відкладень.
  • Ефективно видаляє складні і застарілі забруднення.
  • Не ушкоджує хромовані і нікельовані поверхні.
  • Упаковка: 1 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Гель світло-коричневого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 50
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 5,0-7,0  
Щільність, г/см3 1,070±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Нанести невелику кількість препарату на суху губку і обробити забруднену поверхню. Після чого видалити залишки  з поверхні.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Cleanup Gel
Гелевидний засіб для очищення ватерлінії басейну від всіх типів мінеральних і органічних відкладень
1 л L0740-00 14.29