Calcirid

Препарат Calcirid для очищення стінок і бортів басейну від мінеральних відкладень.

Препарат Calcirid призначений для очищення стінок і бортів басейну від всіх типів мінеральних відкладень.

  • Концентрований препарат для видалення всіх типів мінеральних відкладень.
  • Підходить для будь-яких поверхонь, зокрема хромованих і нікельованих.
  • Упаковка: 1 л, 5 л.
ПОКАЗИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина від світло-жовтого до зеленого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 60
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0
Щільність, г / см3 1,375±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Нанести препарат на щітку і обробити забруднену поверхню. Залишити на кілька хвилин, після чого поверхню ретельно протерти і промити водою.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Calcirid
Препарат для видалення всіх типів мінеральних відкладень
1 л L0700-00 18.26
5 л L0700-01 64.51