рН Plus Granules

Препарат рН Plus Granules предназначен для повышения уровня pH воды в бассейне.

Препарат рН Plus Granules призначений для підвищення рівня pH води в басейні.

  • Препарат для підвищення рівня pH.
  • Швидко розчиняється, не призводить до утворення піни.
  • Упаковка: 5 кг.
ПОКАЗАТЕЛЬ НОРМА
Зовнішній вигляд Гранули білого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 98
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 11,0-12,0
Щільність, г/см3 2,532±0,050

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при рівні pH нижче 7,0. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і виливають в басейн по периметру.

Дозування:

Для підвищення рівня pH на 0,2 необхідно додати препарат у воду з розрахунку 15 грам препарату на 1 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, її жорсткості, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером рівень pH один-два рази на тиждень. Оптимальне значення pH має становити 7,0-7,4.

Запобіжні заходи:

Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги:

При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

Препарат зберігати в закритому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
рН Plus Granules
Препарат для підвищення рівня рН (гранули)
5 кг G0600-07 17.40