pH Minus Liquid SA

Препарат pH Minus Liquid SA для понижения уровня рН в виде жидкости на основе серной кислоты.

Препарат pH Minus Liquid SA призначений для зниження рівня pH води в басейні.

Препарат для зниження рівня рН у вигляді рідини на основі сірчаної кислоти.

  • Препарат для зниження рівня рН.
  • Чи не руйнує міжплиточних шви, економічний у використанні.
  • Підходить як для ручного дозування, так і для автоматичних станцій.
  • Упаковка: 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд  Прозрачная жидкость от бесцветной до светло-желтого цвета, допускается небольшая мутность
Масова частка діючої речовини,%, не менше 35,0  
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од.,  Не більше Менш 2,0
Щільність, г/см3 1,250±0,050

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при рівні pH вищє 7,4.

Дозування:

Для зниження рівня pH на 0,2 додати препарат у воду з розрахунку 50-60 мл препарату на 10 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, її жорсткості, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшити або зменшити. Обов'язково перевіряйте тестером рівень рН один-два рази на тиждень. Оптимальне значення рН має становити 7,0-7,4.

Важливо! Не рекомендується застосовувати препарат для жорсткої води і води зі свердловини, щоб уникнути утворення нерозчинних мінеральних відкладень на стінках і дні басейну.

Запобіжні заходи:

Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги:

При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

Препарат зберігати в закритому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
рН Minus Liquid SA
Препарат для зниження рівня рН на основі сірчаної кислоти 35% (рідина)
20 л. L0420-00 26.82