рН Minus Liquid HА

Препарат рН Minus Liquid HА призначений для зниження рівня рН води в басейні. Ідеально підходить для обробки жорсткої води і води з свердловини.

Препарат для зниження рівня рН у вигляді рідини на основі соляної кислоти.

  • Розчин для зниження рівня pH
  • Покращує мінеральний баланс води, знижує загальну лужність
  • Для обробки жорсткої води і води з свердловин
  • Упаковка: 5 л, 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд  Прозора рідина без кольору або світло-жовтого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 12
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0
Щільність , г/см3 1,050±0,050

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при рівні pH вище 7,4.

Дозування:

Для зниження рівня pH на 0,2 необхідно додати препарат у воду з розрахунку 100 мл на 10 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, її жорсткості, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером рівень pH один-два рази на тиждень. Оптимальне значення pH має становити 7,0-7,4.

Запобіжні заходи:

Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги:

При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

Препарат зберігати в закритому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
рН Minus Liquid HA
Препарат для зниження рівня рН на основі соляної кислоти 10% (рідина)
20 л. L0410-03 27.82