рН Minus Liquid

Препарат рН Minus Liquid для понижения уровня рН в виде жидкости.

Препарат рН Minus Liquid призначений для зниження рівня рН у вигляді рідини.

  • Розчин для зниження рівня pH.
  • Простий у використанні, не містить кислот.
  • Упаковка: 5 л, 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд  Прозора рідина від світло-жовтого до зеленого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 30
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0  
Щільність, г/см3 1,250±0,050

Спосіб застосування

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при рівні рН вище 7,4.

Дозування:

Для зниження рівня pH на 0,2 необхідно додати препарат у воду з розрахунку 400 мл на 10 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, її жорсткості, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером рівень pH один-два рази на тиждень. Оптимальне значення pH має становити 7,0-7,4.

Запобіжні заходи:

Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом

Заходи першої допомоги:

При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 15 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Найменування Фасовка Артикул Ціна тз ПДВ, ($)
рН Minus Liquid
Препарат для зниження рівня рН (жидкость)
20 л. L0400-03 31.96