рН Minus Granules

Препарат рН Minus Granules для понижения уровня рН в виде гранул.

Препарат рН Minus Granules призначений для зниження рівня рН води в вигляді гранул.

  • Гранули для зниження рівня pH.
  • Швидко розчиняється, не містить кислот.
  • Упаковка: 5 кг, 10 кг, 25 кг.
  • Гранули для зниження рівня pH.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Гранули від білого до світло-жовтого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 98
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0
Щільність, г/см3 2,440±0,050

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4 при включеній системі фільтрації. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і вливають в басейн по периметру.

Дозування:

Для зниження рівня pH на 0,2 необхідно додати препарат у воду з розрахунку 15 грам препарату на 1 м3 води. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, її жорсткості, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером рівень pH один-два рази на тиждень. Оптимальне значення pH має становити 7,0-7,4.

Запобіжні заходи:

Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги:

При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці. Упаковка: 5 кг, 10 кг, 25 кг.

Найменування Фасовка
Артикул Ціна з ПДВ, ($)
рН Minus Granules
Препарат для зниження рівня рН (гранули)
1 кг G0400-06 3.57
5 кг G0400-07 14.73
10 кг G0400-08 24.99
25 кг G0400-09 55.04
мішок 25 кг G0400-10 52.20