OxyShock L110

Препарат OxyShock L110 предназначен для шоковой и регулярной дезинфекции воды в бассейне. Эффективен против бактерий, вирусов и грибков. Обработанная вода не сушит кожу и волосы, не вызывает раздражение глаз.

Препарат OxyShock L110 призначений для шокової і регулярної дезінфекції води в басейні.

Ефективний проти бактерій, вірусів і грибків. Оброблена вода не сушить шкіру і волосся, не викликає подразнення очей

  • Дезінфікуюча рідина швидкої дії.
  • Відмінна якість води без запаху хлору, діє при будь-яких значеннях pH.
  • Упаковка: 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора безбарвна рідина
Масова частка діючої речовини,%, не менше 35
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0-4,0
Щільність, г/см3 1,110±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції.
 
Дозування:
Первинна обробка: додати препарат у воду з розрахунку 1 л препарату на 10 м3 води.
Наступне дозування: 0,5 л препарату на 10 м3 води один раз в чотири дні. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень кисню. Рівень активного кисню повинен бути не менше 5 мг / дм3.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 6 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
OxyShock L110
Шокова дезінфекція на основі активного кисню (рідина)
20 кг L0110-03 61.42