SetiFlock Tabs 25

Препарат SetiFlock Tabs 25 для очистки и осветления мутной воды. Рекомендуется использовать в бассейнах, оснащенных системой фильтрации с песчаной загрузкой.

Препарат SetiFlock Tabs 25 для очищення й освітлення каламутної води. Рекомендується використовувати в басейнах, оснащених системою фільтрації з піщаним завантаженням.

  • Коагулянт пролонгованої дії в картушах.
  • Освітлює каламутну воду, покращує фільтрацію.
  • Для регулярного застосування.
  • Упаковка: 1 кг *.

* Препарат розфасований в картуші. Одна упаковка містить 8 картушей по 125 г кожен, загальна вага 1 кг.

ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Таблетки кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 98,0
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 3,0-5,0
Маса картуша, г 125,0±3,0*

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат застосовується з розрахунку один картуш на 40-50 м3 води кожні 10-15 днів, шляхом розміщення картуша в скіммер або в префільтр насоса. Зазначені дози слід розглядати як загальні і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін., Дози препарату слід збільшити або зменшити. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4 і кількості вільного хлору 0,3-0,6 мг / дм3.
 
Обробка:
Перед застосуванням препарату піщаний фільтр необхідно промити, покласти необхідну кількість картушей в скіммер або в префільтр насоса. Дати можливість відпрацювати системі фільтрації не менше 12 годин до повного розчинення препарату, потім вимкнути систему фільтрації і дати воді відстоятися не менше 24-х годин. Після того, як осад випав на дно басейну, його удалаяют за допомогою пилососа. Після виробляють зворотну промивку фільтра. Порожні картуші видаляють з скиммера (префільтр насоса).
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в закритому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, уникати потрапляння прямих сонячних променів, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці - 3 роки з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
SetiFlock Tabs 25
Коагулянт в картушах
1 кг L0420-01 12.73