SetiFlock L310

Жидкий коагулянт SetiFlock L310 для очистки и осветления мутной воды.

Рідкий коагулянт SetiFlock L310 для очищення й освітлення каламутної води.

  • Рідкий коагулянт швидкої дії.
  • Освітлює каламутну воду, покращує фільтрацію.
  • Упаковка: 1 л, 5 л, 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Прозора рідина без кольору або жовто-коричневого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 7
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0
Щільність, г/см3 1,315±0,050

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4 і кількості вільного хлору 0,3-0,6 мг / дм3. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і виливають в басейн по периметру при включеній системі циркуляції. Через 20-30 хвилин вимикають циркуляційний насос і залишають на 12 годин. Після чого, що випав на дно басейну осад, видаляють за допомогою пилососа.
 
Дозування:
Залежно від ступеня забруднення води додати препарат у воду з розрахунку 150-250 мл на 10 м3 води один раз в тиждень. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 5 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 12 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
SetiFlock L310
Рідкий коагулянт на основі сульфату алюмінію, призначений для очищення й освітлення каламутної води.
1 л L0310-00 7.71
5 л L0310-01 19.47
20 л L0310-03 45.60