SetiFlock C310

Коагулянт SetiFlock C310 пролонгированного действия в гранулах

Коагулянт SetiFlock C310 пролонгованої дії в гранулах.

  • Освітлює каламутну воду, покращує фільтрацію.
  • Економічний у використанні.
  • Найбільш ефективний для застосування в громадських басейнах.
  • Упаковка: 4 кг, 25 кг

.

ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Гранули білого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 98,0
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 3,0-5,0

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4 і кількості вільного хлору 0,3-0,6 мг / дм3. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і вливають в басейн по периметру при включеній системі циркуляції. Через 20-30 хвилин відключають циркуляційний насос і залишають на 12 годин. Після чого, що випав на дно басейну осад, видаляють за допомогою пилососа.
 
Дозування:
Залежно від ступеня забруднення води додати препарат у воду з розрахунку 25-50 грам препарату на 10 м3 води один раз в 10-14 днів. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри та очей. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей, почервоніння і свербіж шкіри. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 о C до плюс 30 о C, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
SetiFlock C310
Гранульований коагулянт на основі сульфату алюмінію, призначений для очищення й освітлення каламутної води.
4 кг C0310-07 15.49
25 кг C0310-09 49.36